Kategorie: Novinky

Novinky - výstavba sítě

V průběhu jara jsme s kolegy začali intenzivně pracovat na úpravách naší sítě, abychom Vám mohli nabízet zase o něco kvalitnější a samozřejmě i rychlejší internet.
V Chomutově jsme tak rozšířili optickou síť na bytové domy v ul. Majora Šulce, Poděbradova, Hornická, Akademika Heyrovského, Karla Buriana a Grégrova, samozřejmě jsme nelenili ani v Jirkově, kde jsme optickou síť rozšířili o další 3 panelové domy. Ve všech domech je nyní k dispozici tarif Optická síť, tj. 100Mbps za 369,- měsíčně.
Máte od nás připojení, ale na dané adrese není k dispozici optická síť? Od poloviny května plánujeme spustit nový systém pro vyhodnocování chyb u těch zákazníků, kteří jsou připojeni přes anténu. Tímto krokem budeme moci reagovat na problémy s anténami ještě dříve, než se Vám kvůli tomu zpomalí Internet či úplně přestane fungovat. Tím však s úpravami bezdrátové sítě nekončíme. tento týden jsme zprovoznili nový vysílací bod pro obce Bílence, Škrle a Voděrady. S tarifem pro rodinné domy tak můžete mít i zde rychlost 30 Mbps za 369,- měsíčně.
Děkujeme za Vaši přízeň