Připojení k Internetu pro korporátní zákazníky

Rychlost Měsíčně Aktivační
poplatek
1 Mbps - 10 Gbps cena dohodou 1 Kč

Toto připojení je určeno pro korporátní připojení velkých společností či firem, které potřebují mít neustále provozuschopné služby a v případě poruchy potřebují co nejrychlejší reakci ze strany našeho technického oddělení.

  • po dobu výpovědní lhůty máte od nás internet ZDARMA
  • zřízení veřejné IP adresy pro připojení serveru ZDARMA
  • připojení v nejlepší kvalitě v pásmu 10GHz+ (při vyšších tarifech)
  • realizace připojení do 3 pracovních dnů
  • ZDARMA k vám přijedeme, proměříme, doporučíme, poradíme
  • symetrické rychlosti (download i upload je stejný), nízké odezvy, neomezené připojení
  • garantovaný termín opravy připojení v případě poruchy

Pro cenovou nabídku se na nás, prosím, obraťe přes stránku KONTAKTY, poté Vám dle Vámi dodaných informací o charakteru provozu (počet PC, způsob využívání atp...) Vám zašleme konkrétní cenovou nabídku.

Doplňkové služby

Záložní připojení

K získání vyšší dostupnosti vám můžeme zřídit druhou přípojku jinou trasou z jiného bodu, abychom v případě výpadku primární trasy mohli poskytovat služby alternativní trasou. Zařízení bude nakonfigurováno tak, že v případě výpadku primárního připojení se do 30 sekund automaticky přepne na záložní linku. Zřízení sekundárního připojení není součástí ceny. Rychlost bude vždy omezena na maximální rychlost vašeho primárního připojení, nejvíce však 30Mbps. Při zřízení prosím informujte technika, že byste měli zájem využívat záložní linku, kde technik provede prověření možnosti využití této služby. V případě výpadku ovšem nebude funkční vaše primární veřejná IP adresa.

Provozní statistiky

V případě zájmu vám můžeme poskytnout službu, kde můžete sledovat vytížení připojení, včetně jednotlivých zařízení ve vaší síti.

Proaktivní dohled

Vaší službu aktivně dohledujeme v našem monitoringu sítě a při výpadku služby (100% ztrátovost paketů zjištěná interním monitorovacím systémem) jste kontaktování na uvedené telefonní číslo. Tato služba je poskytována ZDARMA v rámci garantovaného připojení.

Dosah sítě CC INTERNET s.r.o.

Kliknutím na mapku se vám zobrazí podrobnosti v dané lokalitě spolu s detailním výpisem okolních obcí. V případě, že adresa, kterou by jste rádi připojili do sítě internet není v uvedeném seznamu ani v zákresu mapy, prosím, kontaktujte nás, pokusíme se vám vyhovět a poskytnout připojení i mimo vyznačené oblasti.

Chomutov

Karlovy Vary

Most

Kadaň

Chodov

Dokumenty

Pro korektní zobrazení doporučujeme použít aplikaci Adobe Reader (odkaz)