Časté dotazy - Nové připojení

Doba trvání smlouvy

Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Nesnažíme si vás udržet papírem, ale kvalitními službami.

Zřizovací poplatek

U všech smluv není žádný zřizovací poplatek.

Rychlost připojení

Rychlost připojení při rychlosti 100Mbps je 100Mbps download (stahování) a 100Mbps upload (odesílání). Rychlosti jsou sdílené. Reálně by se rychlost měla pohybovat mezi 90-95 Mbps.

Cena za služby

Ceny jsou koncové včetně DPH, pokud není uvedeno jinak (firemní zákazníci).

Skryté poplatky

Žádné skryté poplatky nemáme. Platí se pouze měsíční paušál za odebrané služby (internet + TV).

Co vše získáte

Kvalitní připojení k síti internet vybranou rychlostí. Zapůjčení Wi-Fi routeru zdarma po dobu trvání smlouvy. Instalaci naším odborným pracovníkem, který vám nainstaluje připojení na klíč. V případě individuálního připojení (Rodinné domy) vám zapůjčíme taktéž přijímací anténu zdarma.

Dá se použít stará anténa, co máme na střeše?

Většinou ne. Používáme nejnovější technologii, která není většinou shodná s technologiemi používanými před několika lety. Anténu od nás dostanete zdarma zapůjčenou, tudíž vám jí zdarma vyměníme za novější. Starou vám technik demontuje a ta vám zůstane.

Dá se využít starý kabel k anténě?

Datový kabel UTP se využít dá (není-li poškozený). V minulosti se také používali koaxiální kabely (většinou černý), ten se bohužel využít nedá a musí se natáhnout nový. Natažení s vámi samozřejmě technik bude konzultovat a zdarma vám natáhne nový datový kabel.

Mám zakoupený Wi-Fi router, musím mít ten váš?

Využívání našeho zdarma zapůjčeného Wi-Fi routeru záleží jen na vás. Pokud o něj nemáte zájem a chcete si nechat svůj, technik vám samozřejmě váš stávající nakonfiguruje na naše připojení a můžete jej využívat i nadále.