Aktuálně probíhající akce

Smlouva bez závazků

Nově Vám nabízíme smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Nejste tak u nás vázáni jako v jiných společnostech. Při připojení nám nemusíte skládat žádnou vratnou kauci za zařízení. Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni a nebudete mít důvod měnit poskytovatele. Nabízíme vám nonstop technickou podporu 24/7 o víkendech i svátcích a neustále pro Vás zkvalitňujeme a zrychlujeme připojení do sítě Internet.

Wi-Fi router Zdarma

Objednejte si připojení do sítě internet od nás a my vám zapůjčíme WiFi router zdarma pro bezdrátové připojení k internetu po bytě (domě) pro vaše notebooky a chytrá zařízení (tablety, telefony, televize atp.). Tento WiFi router podporuje standard 802.11n pracující rychlostí až 150 Mbps a možností připojit silnější externí anténu. Wifi rotuer zůstává stejně jako přijímací anténa majetkem firmy a tak v případě nefunkčního routeru ho naši technici vymění kus za kus - nemusíte se tak trápit reklamací vašeho domácího routeru u prodejců ani se nijak omezovat z důvodu dočasného nefungování Wifi sítě.

Neplaťte při přechodu 2x za Internet

Při přechodu od konkurence k nám, dostanete po dobu výpovědní lhůty u konkurence od nás internet ZDARMA po dobu trvání výpovědní lhůty.

Zaplaťte na rok a ušetřete

Když zaplatíte internet na 12 měsíců dopředu, zaplatíte pouze 11 měsíců - jeden dostanete ZDARMA.

Doporučte nás a surfujte 1 měsíc zadarmo

Pokud náš internet doporučíte známému, kamarádovi či sousedovi a ten se od nás nechá připojit, dostanete od nás jeden měsíc ZDARMA. Důležité je nás o této skutečnosti informovat (buď nám napsat například email, že jste doporučili pana ..., případně, aby pan ... řekl, že se nechává připojit na Vaše doporučení). Děkujeme.