Aktivace služby Internetové TV

1. spojte se s námi kvůli smlouvě

Spojte se s námi, prosím, na telefonním čísle 733 726 864 nebo 775 677 712, kde s vámi připravíme dodatek ke smlouvě, pokud nebudeme kontaktováni, nedojde k následnému spárování služby Internetové TV s vaším připojením a Internetová TV nebude funkční.

2. vytvoření účtu na sledovanitv.cz

Je potřeba si vytvořit účet pro sledování Internetové televize na stránkách sledovanitv.cz. Při registraci je nutné, aby jste byli připojení na síti CC INTERNET (optimálně proveďte registraci přímo na místě, kde bude služba používána). Při vyplňování registračního formuláře použijte jméno a adresu té osoby, na kterou je psaná smlouva o připojení do sítě Internet. Po vyplnění formuláře (viz. níže) klikněte na tlačítko registrovat.

3. aktivace účtu

Po registraci vám na e-mail přijde potvrzovací zpráva, kde je potřebné potvrdit dokončení registrace klepnutím na odkaz.

4. využívejte službu

Ihned po potvrzení registrace je služba přístupná a plně funkční. Televizi můžete sledovat na počítačích přímo na stránkách sledovanitv.cz nebo na zařízeních s operačním systémem ANDROID (Smartphony, tablety).