Časté dotazy - Nové připojení

Doba trvání smlouvy

Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Nesnažíme si Vás udržet papírem, ale kvalitními službami.

Zřizovací poplatek

U všech smluv není žádný zřizovací poplatek.

Rychlost připojení

Rychlost připojení při rychlosti 300Mbps je 300Mbps download (stahování) a 300Mbps upload (odesílání). Rychlosti připojení jsou sdílené.

Cena za služby

Ceny jsou koncové včetně DPH, pokud není uvedeno jinak (firemní zákazníci).

Skryté poplatky

Žádné skryté poplatky nemáme. Platí se pouze měsíční paušál za odebrané služby (internet + TV).

Co vše získáte

Kvalitní připojení k síti internet vybranou rychlostí. Zapůjčení Wi-Fi routeru zdarma po dobu trvání smlouvy. Instalaci naším odborným pracovníkem, který Vám nainstaluje připojení na klíč. V případě individuálního připojení (rodinné domy) Vám zapůjčíme taktéž přijímací anténu zdarma.

Dá se použít stará anténa, co máme na střeše?

Většinou ne. Používáme nejnovější technologii, která není většinou shodná s technologiemi používanými před několika lety. Anténu od nás dostanete zdarma zapůjčenou, tudíž vám jí zdarma vyměníme za novější. Starou vám technik demontuje a ta vám zůstane.

Dá se využít starý kabel k anténě?

Datový kabel UTP se využít dá (není-li poškozený). V minulosti se také používali koaxiální kabely (většinou černý), ten se bohužel využít nedá a musí se natáhnout nový. Natažení s vámi samozřejmě technik bude konzultovat a zdarma vám natáhne nový datový kabel.

Mám zakoupený Wi-Fi router, musím mít ten váš?

Využívání našeho zdarma zapůjčeného Wi-Fi routeru záleží jen na vás. Pokud o něj nemáte zájem a chcete si nechat svůj, technik vám samozřejmě váš stávající nakonfiguruje na naše připojení a můžete jej využívat i nadále.